חרדת קניות

חרדת קניות.שמעתן על כזה דבר?

אז אפשר לומר שפעם הייתה לי חרדה כזאת והיא עדיין קצת קיימת. במה זה התבטא? לא הייתי מסוגלת ללכת לקניות לבד, רק עם אמא שלי או עם חברה. פשוט התביישתי להכנס לחנויות. במיוחד אם הייתה שם רק המוכרת או לקוח אחד. וזה לא היה רק בחנויות ביגוד, אלא גם במכולת ובכל חנות אחרת או מסעדה.

אני לא אשכח שפעם אחת אחרי שהייתי נשואה כבר,אני ואלחנן טיילנו ברמת גן איפה שגרנו בשנתיים וחצי הראשונות אחרי החתונה. פתאום ראינו מגפיים ממש יפות באיזה חלון ראווה. אלחנן אומר לי בואי נכנס אז ותמדדי. החנות הייתה ריקה, אז פחות הייתי בעניין בלשון המעטה. בסוף הרצון העז למגפיים הכריע ונכנסו לחנות. כעבור כמה דקות יצאנו בלי המגפיים, כי הם לא התאימו, אבל אז פתאום ראיתי נעליים אחרות שאהבתי בחלון הראווה. אלחנן אמר לי אז בואי נכנס!!!ואני:לא!!!! איו מצב!!!!. הוא מנסה לשכנע ואני בשלי, כי הכי פאדיחות להכנס לחנות ריקה שניה אחרי שיצאתי ממנה. כן כן הזוי כמו שזה נשמע.

.ב"ה עם הזמן בשנים האחרונות למדתי להתגבר על הפחדים שלי בנושא. בכל זאת העבודה שלי היא בין השאר לעשות קניות עם לקוחות. אבל אם תגידו לי ללכת למכולת או לרמי לוי אני עדיין פחות בעניין, רק אם אין ברירה.

צרי
קשר

Keep in touch

מדהימה שאת

בינינו, אין דבר יותר טוב משיחה טובה ומחברת.
מוזמנת ליצור קשר ואשתדל לחזור בהקדם


רוצה להשאר מעודכנת?

הרשמי לניוזלטר שלנו וקבלי טיפים לשילובי בגדים וצבעים, מידע על טרנדים והשראות ואיך לא- מבצעים בחנות רגע לפני שהכל נחטף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים